terapia małżeńska wrocław terapia rodzinna wrocław

Najważniejszymi referencjami są dla mnie: uzyskanie Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, specjalizacja z psychologii klinicznej oraz ustanowienie biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu.

Opinie moich pacjentów o procesie psychoterapeutycznym i jego efektach znaleźć można
m.in. na portalu znanylekarz.pl. Oto kilka z nich:

Jest moim przyjacielem od blisko 20. lat i niezliczone rozmowy, jakie w tym czasie przeprowadziliśmy, pomogły mi dostrzec i otworzyć się na prawdę, prawdę, którą często – zwłaszcza w sytuacjach życiowych kryzysów – sam przed sobą głęboko ukrywałem i od której nieraz uciekałem. Wydaje się, że postrzega człowieka w sposób holistyczny i po prostu “widzi więcej”.

Szymon, 28 października 2012

Pan Leszek to pełen empatii, ciepła i zrozumienia psychoterapeuta. Jest konkretny i rzeczowy, motywuje oraz inspiruje do działania. Pokazuje, gdzie jest źródło problemu, i pomaga znaleźć konstruktywne rozwiązania. Dzięki Panu Leszkowi odnajduję sens życia (zapadłam się w głęboką depresję po serii nieszczęść w moim życiu) i spojrzałam na życie z innej perspektywy. Jest dla mnie dużym wsparciem i ostoją w trudnych momentach. Gorąco polecam.

Halina, 23 kwietnia 2014